28 Mart 2013

Ttnet İnternet Kopma Problemi!

Temmuz 2012'den beri yaşadığım bağlantı kopma problemiyle ilgili yaklaşık 15 kere arıza kaydı açtırmama rağmen problemim çözülemedi. İç kabloları ve modem değiştirin cevabı aldım. Kablolar değiştirildi ve 3. modemimi almama rağmen bağlantı bir gecede 8-10 kez kopuyor. Türk Telekom gibi bir şirketin teknik ekiplerinin yetersizliği anlaşılır gibi değil. Teknik anlamda yardımcı olabilecek görevli bulamıyoruz. Aylık 60 liradan fazla fatura ödüyorum. Ama şirketin problem çözmeme isteği anlaşılır gibi değil.

Yusuf 28 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 09 Nisan 2013

    Merhaba, Sürekli aldığım cevabı yine aldım. "TTNET kaynaklı bir problem bulunmamaktadır." Laptop'umda sorun varsa başka bir yerde internete bağlanamamam gerekir. Modemde problem var ise yeni aldığımız 2 modemde de mi var. Eğer ki TTNET kaynaklı bir problem yoksa sorunun telefon kablolarında olması gerekir. Bunu TTNET kontrol etmiyor mu? Bir de gelen mesajda uzun süren bağlantılarımız olduğu tespit edilmiş evet doğru, gündüz işteyken interneti kimse kullanmadığı için kopma olmuyor. Fakat veri alışverişine başladığımızda sürekli kopuyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum fakat problem devam ediyor ve çözülmüyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön