31 Mart 2015

TTNET İnternet Kopma.

İnternetin bağlantısı yapmaya geldiklerinde telefon direğine bile bakmadılar. Tellere bakıp sizin zaten teller hazır biz açarız dediler gittiler. İnternet geldi ancak sürekli kopuyor. Telefon hiç gelmedi. Ayrıca kopmaların nedeni olarak modemi gösterdiler modem aldım VDSL uyumlu hala internetim kopuyor. Müşteri temsilcilerine sorunun direkten gelen kablolarda olduğunu söylememe rağmen notumu düşüyorum siz bekleyin deniliyor. S***'dan kaçarken TTNET'e yakalandık. Sonuç: ne internet ne de telefon kullanılmıyorn ama burası Türkiye ay sonu faturasını gönderirler.

Bahattin 105 Okunma

Cevaplar

  • Bahattin 30 Nisan 2015

    hâlâ internet problemi giderilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda inceleme devam ediyor deniliyor. Ekipleri kesinlikle çalışmıyor. Yaptıkları sadece sisteme problem giderildi notu düşmek. Gelip direği kontrol. Ettikleri yok. Hatta interneti. Bağlarken bile gelmediler. Sizin teller çekili biz ayarlarız dediler. İnsan bir kontrol. Eder sıkıntı var mı diye. Nasıl bir şirket bunlar anlamadım. Üstüne bir de fatura gönderiyorlar. Ne demişler. Çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz. Bravo TTNET. 

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön