21 Şubat 2015

TTNET İnternet Kesintisi ve Yavaşlığı.

D100 karayolu üzeri 22 km Kargalıhan Baba mevki Hendek/Sakarya adresinde Hilal Gıda ve yakacak Mad. Pazarlama San. Tic. LTD. ŞTİ (Coca Cola- Efes pilsen) bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Muhasebe programlarımız internet üzerinden çalışıyor. Şirketimizde devamlı olarak internet kesintisi ve internet hız sorunu yaşamaktayız.

Bu bize devamlı olarak sıkıntı yaratmaktadır. Yakınımızdaki telefon kabloları ve direkleri uzun zamandır yerde duruyor. Hiçbir yetkili buraya gelip bu konu ile ilgili olarak bir çalışma yapmıyor. Direklerin ve kabloların bir an önce düzeltilmesini rica ediyoruz. Ekte konu ile ilgili olarak açıklayıcı resimleri gönderiyorum.

Ertan 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön