07 Eylül 2013

TTNET İnternet Kesintisi ve Hız Yavaşlaması!

Ben yaklaşık 7 yıldır TTnet kullanıcısıyım. Yaklaşık 7 senedir de çeşitli şikayet nedenleri ile gerek şubenize gitmek gerek telefonla arama her şeyi yaptım. Sizi aradığım sırada internet problemim düzeldi. Fakat telefonu kapadıktan 5 dakika sonra problemim her zamanki gibi devam etti. Şubenize geldim hiçbir değişiklik olmadı. Bir telefonumda birilerini göndereceğinizi söylediniz geldi. Fakat yine çözümü olmadı.

Apartmandaki kabloların çok karışık olduğu söylendi. Yine fakat bizden başka böyle internet kesintisi ve yavaşlaması yaşayan yok. Ayrıca Tivibu kullanıcısıyım bu internet kesintileri sayesinde televizyon da izleyemez oldum. Lütfen bu sorunlarıma bir çözüm bulun.

Alper 299 Okunma

Cevaplar

  • Alper 11 Eylül 2013

    Vermiş olduğunuz numarayı çeşitli nedenlerden dolayı arayamamakdayım. Bu gün firmanızdan 2 kişi gelmiş habersiz geldikleri için bağlantı kuramadık. Hala şikayetlerim devam etmekte sürekli kesinti yaşamaktayım ve bağlandığımda bile hız düşüklüğü yaşıyorum. Lütfen artık bir çözüm bulun. Tivibu kullanıcı olduğumu yeniden söylemek gereği duyuyorum tv de izleyememekteyim sayenizde.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön