09 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Kesintisi!

İnternetim kesildiği için 06. 05. 13 tarihinde 4440375 'i aradım. Bana hızım aşırı artığından hattımın kesildiğini söylediler (ki bu kadar tuhaf bir bahanenin anlaşılması güç) güncelleme yapacağız dediler. Müşteri temsilcisi sanki olacakları biliyormuş gibi birdaha olursa güncelleme yapıldı diyin dedi.

Ertesi gün yine gidip geliyor. Yine telefon ettim. Bu sefer arıza kaydı oluşturacaklarını söylediler. Sanki arayacaklarmış gibi cep telefonumu aldılar. Şu saat oldu arayan soran yok arızayı gideren de yok. Bu nasıl bir şirket? Milleti taahhüt ile bağlayıp mağdur ediyorlar. Birde durmadan telefon edip tv hizmeti var sabit tel kullanın diyorlar.

Yunus 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde 20.05.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön