06 Ağustos 2014

TTNET İnternet Kesilmesi Ve Hız Düşüklüğü Yaşıyorum.

TTNET Yaklaşık 2 aydır internet kesinti ve hızda aşırı düşüklük yaşıyorum. Defalarca arayıp sorunun santrallerde olduğu söylenmesine karşın sorunum internetim sık sık kesilmekte ve adil kullanım kotasını aşmamama rağmen 8 mbite kadar olan internetimde 1mbit hız alıyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Furkan 240 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Furkan 08 Ağustos 2014

    2 gündür sorunumla ilgilenilmiyor. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön