TTNET İnternet Kalitesi, Kesintisizliği.

Arda Y. |

3-4 yıldan fazla oldu TTNET'e gireli, ilk zamanlarda iyiydi şu an öyle bir duruma geldik ki tam 1 senedir adam gibi internete giremiyoruz, her ay 1 kere arıyorum modemin den kaynaklanabilir diyor, 2 kez modem değiştirdim hala aynı gayet üst düzey Asus Fiber uyumlu modeme sahibim, hala internet kesiliyor, hız desen yerlerde, 8 mbps diyorlar, 500 KB internet gelmiyor doğru düzgün. Ya interneti düzeltin, sorunu çözün ya da para ödemeden çıkartın, 2 yıllık sözleşme yaptık tamam, bu kadar kesileceği, yavaş olacağı yazmıyor muydu sözleşmede? Bu da mı sözleşmenin bir parçası? Madem işinizi adam gibi yapamıyorsunuz, para ödemeden çıkmak istiyorum, gerekirse mahkemeye başvuracağım, çıkmak istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  15:44

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 31 Ağustos
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.