01 Temmuz 2014

TTNET İnternet Kablosu Çekmek!

11 haziran günü ankastre kutusuyla ilgili bir şikayet yazmıştım. O tarihten beri sorunu hallettirmeye çalışıyorum. Çalıştığım için kendim gidemedim annemi yolladım. Sürekli telefon ettim.cumartesi günü açık olduğunu öğrenince iki hafta önce kendim de gittim. Sonunda geçen pazartesi bir ekip geldi ve saha kutusundan ankastre kutusuna gelen internet hatlarının yarısının çürümüş/işlevsiz olduğunu söyledi.

1 hafta / 10 gün içinde hallolunacağını söylediler ama hala hiçbir gelişme yok. Belediyeden izin alamadık falan deniyor aradığımda. Bir türlü ilerleme kaydedemedim. Neredeyse 1-1.5 ayda bir hat çektiremedim evime ve internet bağlatamadım.

İskender 482 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön