TTNET İnternet İstiyoruz!

Serkan P. |

Yeni bir binada oturuyoruz. 12 dairelik bir apartman. İnternet kullanmak istiyoruz doğal olarak. Bunun için Türk Telekom genel müdürlüğüne gittim ve konuyu aktardım. Kendileri bana gerekli alt yapı sağlanması ve ekiplerin gelip kazı yapması için ev telefonu bağlatmam gerektiğini söylediler. Ben ve binada hiç kimse ev telefonu yok ve bağlatmayacak. İnternet bağlatmak istiyoruz ama böyle bir saçma şey ile karşı karşıyayız. Özelleştirmenin faturalarını bize yansıtıyorlar. Hiç memnun değiliz. Çocuklarımız İnternete girmek istiyorlar doğal olarak, lütfen bize yardımcı olun.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  15:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 11 Eylül
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.