26 Mart 2013

Ttnet İnternet İptalinde Zorluk Çıkarıyorlar!

İnterneti açtırırken hemen açarlar, kapatma talebinde ise süründürürler, nasıl bir zihniyet, nasıl bir ticaret anlayışı anlamadım. Dün gönderdiğim e-mail;

Sn Yetkili;
18/03/2013 tarihinde Manisa Türk Telekom Müdürlüğüne iadeli taahhütlü gönderdiğim gönderdiğim dilekçe de "7011069645 hesap numaralı, sözleşmesi biten internet aboneliğimin iptalini ilettim’"

Fakat hala internet iptal edilmedi.

İnternet açtırma talebini hemen cevaplayıp açıyorsun, kapatma isteğinde ise oyalıyorsunuz. Sizin gibi büyük bir şirketin böyle ufak hesaplar yapması çok üzücü.

20/03/2013 tarihinde sözleşmem bitmiştir ve kapatılmasını istiyorum, Gereğinin yapılmasını istiyorum lütfen.

Saygılarımla.

Hikmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hikmet26 Mart 2013

    Türk Ceza kanunu: Dilekçe hakkının kullanılmasının engellenmesi MADDE 121. - (1) Kişinin belli bir hakkı kullanmak için yetkili kamu makamlarına verdiği dilekçenin hukukî bir neden olmaksızın kabul edilmemesi hâlinde, fail hakkında altı aya kadar hapis cezasına hükmolunur. Az önce beni telefonla aradılar ve ifade ettikleri bizzat kendiniz dilekçeyi elden vermeniz gereklidir diyorlar, İadeli taahütlü PTT aracılığıyla gönderdiğim dilekçemi teslim aldılar fakat işleme almıyorlar. Neymiş efendim ya başkası gönderdiyse , Telefonla arayıp siz gelin demesini biliyorlar , Nasıl bir yönetim ,nasıl bir şirket ,iki evrağı işleme koyamayanları doldurmuşlar devlet dairelerine. Allah sonumuzu hayır etsin.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön