24 Kasım 2014

TTNET İnternet IP Problemi Ve Kopmalar!

Ödemelerimde hiç aksaklık olmamasına rağmen bu internette kopmalar had safhalara ulaştı. 4440375 'i aradığımda Ne problem çözülüyor ne eve gelen giden var ne de başka bir internet hizmeti sağlayıcısına başvurun diye öneriler de bulunuluyor. Ama ücreti almakta hiçbir aksama olmuyor.

Hatta 1 Kasım 2014 tarihinde internette kopma yaşadım ve ben 444 0 375'i bugüne kadar tam 22 kez ara, halen aynı pişkinlikle telefondaki ses, otomatik olarak 256239713 numaralı şikayetiniz ile ilgili inceleme ve çalışmalarımız devam etmektedir. Ben merak ediyorum nasıl bir çalışma yapılıyor!Çözüme kavuşabilme dileği ile... 22 kez aradım.

Naci 239 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Naci25 Kasım 2014

  Herkese TTNET fibere geçmemesini tavsiye ediyorum.Hatta mümkünse TTNET ile anlaşma yapmasınlar...

 • Naci25 Kasım 2014

  TTNET A.Ş'nin bana yazmış olduğu cevap önceki vermiş olduğu cevaplardan farksızdır.Önemli olan çözümdür.Hiçbir kontrol yada çözüm arayışı olmadığı için ben bu şikayetlerimi devam ettiriyorum.Merak ettiğim konu; alt kattaki komşularımın TTNET internet bağlantısında problem olmadığı halde bu problemi ben neden yaşıyorum.Bu internet kopmaları fibernete geçtikten sonra hat safhalara ulaştı.Anladığım kadarıyla Site girişine kadar fibernet hattı geliyor ama evin girişine kadar kullanılan kablo fibernete uygun değil.Bu kablo sistemini fibernete uygun hale getirmek TTNET'in zoruna gidiyor.Bu çözüme kavuşmazsa tüketici koruma derneğine başvuracağım.Bari ödemelerimizi geri alırız..

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön