23 Nisan 2013

Ttnet İnternet İçin 74 TL Ödemeye Mahkum Edildim!

Sınırsız erişimim 51 tl öderken birden 74 tl ödemeye başladım. Günde 2-3 saat girdiğim internete arabama koyduğum benzinden çok ödeme yapmaya başladım..kafalarına göre fiyat artırıp..insanı zor durumda bırakıyorlar. Her dakika sizin erişiminizi başkası ile değiştirelim deyip kafamızı ve canımızı sıkıyorlar. Ben en düşük tarifeden bağlantı istiyorum diyorum 74 tl.alıyorlar. İstemediğim ek üyelikler ilave ediyorlar. Hiçbiri işime yaramıyor. Sadece haber okey için 2-3 saat girdiğim internete 74 tl öder oldum.

Güzin 122 Okunma

Cevaplar

  • Güzin 11 Mayıs 2013

    teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön