TTNET İnternet Hizmetinin Sonlandırılması Bir Türlü Sağlanamadı.

Name Y. |

Şubat 2015 tarihinde internet bağlantısının sonlandırılması istemiyle dilekçe ile Öveçler Mah. 'deki merkeze başvuruda bulunduk. Modem ve eklentilerini teslim ettik. Ancak Mayıs ayına kadar taahhüdümüz olduğunu 16.05.2015 tarihine kadar internet hizmetinin sonlandırılamayacağını bildirdiler. Şu an itibariyle yani Ağustos/2015 itibariyle defalarca başvuruda bulunmamıza rağmen internet bağlantısını kesmedikleri gibi dalga geçer gibi abone yenileme ve diğer hizmetlere ilişkin bilgilendirme telefonları alıyoruz. İnternet bağlantımızın açık olduğu ve kapatılmadığını yine Türk Telekom müşteri hizmetleri personelinden öğreniyoruz. Hala kullanmadığımız internetin parasını ödüyorum. İlla dava mı açalım yani?

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:08

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Ağustos
  09:59

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.