16 Mart 2015

TTNET İnternet Hizmetinde Sorun Yaşıyorum.

Bu şikayeti ikinci kez yazıyorum.
Öncekinin üzerinden geçen süreyi de hesap ederseniz ne kadar süredir sorun yaşadığımızı anlarsınız. 21. yüzyılda gerçek dışı tanıtım ve yönlendirmelerle halkı zarara uğratan firmalar maalesef var ve bunlardan biri de TTNET İnternet. Bu firmayı asla kimseye tavsiye etmediğim gibi yakınından geçmenizi tavsiye etmiyorum.

İnternet eve gelmediği için kaç kez telefon açtık ve aylardır biz yine sorunumuzla bir başımıza kaldık. Ancak rapor oluşturup oyalıyorlar. Artık numaramız tanımlı olduğu için ne benim ne eşimin telefonuna cevap vermiyorlar, yeni taktik te bu ama vatandaşı yanıltanların sonunun ne olduğu belli, herhalde bu firma çalışanların umurunda değil.

Çayan 41 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Çayan18 Mart 2015

  Gün geçmiyor ki yeni taktiklerle karşımıza çıkmasınlar. Yeni taktik bizi aradıklarında hayali olarak sorunun çözüldüğünü iddia ediyorlar, biz bunu kabul etmediğimizi söyleyince, bu kez sistemden çözdüklerini iddia ediyorlar. Bu mümkünse bu güne kadar sorunların neden çözülmediğini sorunca da tekrar başa dönüp arıza kaydı oluşturma istiyorlar. Bazen annenizin kızlık soyadı gibi bilmeme ihtimalinizin 0 olan konularda hatalar çıkabiliyor ve hizmet vermekte vazgeçiyorlar. İşte halimiz bu. Siz siz olun sakın bir kez daha düşünün derim bu tür bir firmadan hizmet alacaksanız

 • Çayan16 Mart 2015

  Bu yetkililerin söylediklerini en az 50 kez yapmış biri olarak oyalamaktan başka bir şey yaptıklarını düşünmüyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön