29 Ağustos 2013

TTNET İnternet Hizmeti Vermiyor!

Ev adresim için TTNET yalın internete başvuru yaptım, sözleşmeyi imzaladım fakat interneti çekmediler. Ekip ile görüştüğümde sokakta şebeke olmadığını 1 ay kadar süreceğini söyledi.
Müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettiğimde başvurunuz iptal edilmiş yanıtını aldım.

İnternete başvuruda bulunmadan önce yan komşumuz beni uyarmıştı daha önce kendisininde başvuruda bulunduğunu ancak sokakta şebeke olmadığından internet çektiremediğini söylemişti. Ancak ben internet çektirmek istediğim dairede daha önce telefon hattı ve internet kullanıyordum. TTNET bu çağda böyle hizmet veriyor şebeke yoksa internette yok diyor.

Gökhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön