05 Ekim 2015

TTNET İnternet Hizmeti Kusuru!

Benim fiber hızlı internet 1.3 gibi hızlarla devam etmeye başladı. TTNET online işlem merkezine üye olup paket kontrol veya değişim yapmayı planlıyorum ama hata üstüne hata bir türlü üye olamadım müşteri hizmetlerini aradım anne kızlık soyadını yanlış kaydetmişler güvenlik kontrolünü geçemedim.

Şikayetçi olayım durumu anlatayım dedim şikayet işi ancak online işlem merkezinden oluyormuş oraya da üye olmadan giremiyoruz zaten, iptal ettireyim dedim yine anne kızlık soyadı sordular ne diye kaydettiler ise bir türlü bulamıyorum. Müthiş bir sömürü sistemi ama merak etmesinler pazartesi işe gitmeyip müdürlüğe gideceğim ve bu TTNET'ten kurtulacağım.

Çetin 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön