TTNET İnternet Hizmeti Gerçekten Veriyor mu?

Niyazi T. |

Yaklaşık 2 ay önce internet hizmeti almak için baş vurdum. İnternetim 3 haftada bağlandı ama TTNET bir türlü internet hizmetimi başlatılamadı. Her gün bir sorunla karşılaştım 2 defa elit hizmet randevusu almama rağmen arkadaşlar gelmeyi geçiyorum arayıp neden gelemediklerini bile izah edemediler bu nasıl bir aymazlıktır anlayamadım. Hem randevularını kendileri verdi hem de gelmediler şikayet oluşturduk dediler 2. ye de gelmediler. Vaktim den çalıp beni zor durumda bıraktılar ve bir kez bile olsun şu nedenli işleminizi gerçekleştiremiyoruz bile demediler. Böyle saygısız yöneticilerinin alt kadrosundan haberi olmayan kötü bir şirket görmedim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  14:25

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ekim
  13:29

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.