16 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hizmeti!

TTNET abonesiyim. Sabit hızlı paket kullanmaktayım. 8 limitsiz paketini kullanırken herhangi bir sorun yaşamazken şu anda 3.5 mb hız almaktayım. Ulaşan hızı hiç söylemiyorum. Gerekli kayıtlar oluşturuldu. Israrla hakkım olan hızı vermemektedirler. Benim hakkım olan portu başkasına tahsis edip bana defalarca da 2 mb'den daha fazla hız alamayacağım söylendi. Son olarak ev içi sistemlerinde sorun var dediler. Modem,splitter ve kablo bağlantıları cat5 kablo ile değiştirildi. Değişen hiç bir şey yok.

Soner 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön