17 Ağustos 2015

TTNET İnternet Hızının Düşürülmesi!

Sınırsız internet aboneliğimiz olmasına rağmen zırt pırt "adil kullanım kotamı aştığıma ve buna bağlı olarak internet hızımın düştüğüne" dair TTNET'ten mailler gelip duruyor! Kotayı nasıl aşıyorsam, anlamış değilim! Ha madem böyle bir uygulama var, neden sınırsız internet aboneliğine o kadar para ödüyorum! İnternet hızımız yüksek olduğu halde, inanılmaz yavaşlatıyorlar interneti ve hiçbir işimi yapamıyorum internetle alakalı! Ödediğim paraya yazık günah! Üstelik sırf internet için sabit telefonu iptal ettirmedik. Neredeyse hiç konuşmadığımız halde boşu boşuna vergilere para ödüyoruz! Anlaşma süremiz dolar dolmaz hem telefonu hem de interneti iptal ettireceğim! TTNET kullananlara sabır!

Zehra 178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön