20 Ekim 2014

TTNET İnternet Hızının Düşük Olması.

Abone olduğumuz TTNET Yalın HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'e kadar) kullanmaktayız fakat hız olarak 4 mbps görebiliyoruz. Sizin kendi sitenizde test ettiğim ve gerçekten hissettiğimiz hız düşüklüğünden dolayı şikayetçiyiz resimleride bu sayfaya atacağım. Eğer gereği yapılmaz ise bu, bu hafta içinde TTNET aboneliğimizi iptal edeceğiz bilginiz olsun. Bir an önce hızın yükseltilmesini talep ediyoruz.

Mete 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön