15 Ekim 2014

TTNET İnternet Hızında Yavaşlama Oldu!

50 gb adil kullanım noktalı 16 mbit internet kullanıyorum ve bu aylık yaklaşık 30 gb kullandım. Ama adil kullanımı aştığım için hızımın 3 mbit'e düştüğünü bildiren uyarı aldım. Telefonla arıza bildirimi yaptım ve bir sonuç alamadım. Genel merkeze gittim, yine bir sonuç alamadım. Söyledikleri internetin 16 mbit olarak gönderildiği ve böyle bir hatanın olmadığı ama hızım uyarıdan beri 3 mbit'in sürekli altında. Eğer tamamen kendi sisteminizden kaynaklanan bir hatayı bile düzeltemiyorsanız hatta tespit dahi edemiyorsanız ne işe yarıyorsunuz?

Samet 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön