22 Mayıs 2015

TTNET İnternet Hızında Hızlı Düşüşün Gerçek Sebebi Nedir?

Son bir aya kadar internet hızım 16mb. Ye kadar olan paketim dahilinde 13-14 MB. Download hızlarını görüyordum. Taki 2 yıl bedava internet kampanyası çıkıncaya kadar. Birden hızımı 7-8mb. hız erişimi sağladılar tabi bu hiza düşüş sebebi olarak da bana sık sık internet kopukluğu yaşatıp güya hattımın 16mb. hız erişimine ulaşamadığı sebep gösterildi... Oysa yıllardır ben bu hızda gezinebiliyor download yapabiliyordum. Tabi TTNET bedava internet verirken ben 90 kusur TL. İnternet faturası ödüyorum. Artık yeter diyeceğim ama ne hikmetse S*** yolları kazıp fiber kabloları ile. Apartmanlara kutuları kurmadıklarından ne yazık ki TTNET'in alt yapısına bizi muhtaç ettiler.

Nurettin 42 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin01 Haziran 2015

    Ne yazık ki TTNET aboneleri ile dalga geçiyor internet hızım şikayetimin takibinde hemen 13-14 MB. Hız erişimini sağladılar. Sanki ben teşekkür ettikten ertesi gün yeniden 7-8mb Hıza düşürdüler. Artık kararımı ben verdim Superonline fiber döşendiği an artık bunlardan kurtulmaya, bunların vereceği hizmet orada dursun verilen hizmeti baltalamaya çalışan bir kadro ile çalışmaya mahkum olmuşlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 22.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön