TTNET İnternet Hızımı Sabitlemiş!

Önder K. |

Hipernet 24 MB kadar hız tarifesini yaklaşık 3 senedir kullanıyorum. Son 6 aydır internetim de kopmalar ve hız düşmeleri yaşıyorum, sorunu defalarca TTNET müşteri hizmetlerine bildirdim ve bir çok kez arıza bakımı için TTNET elemanları kontrol ettiler; lakin hala hızım 24 MB gayet rahat kullanırken 12 MB sabitlenmiştir.

Bu durum sadece benim başıma gelmemiştir bu kadar müşteri odaksız çalışan bir firma dahi görmedim. İsteğim şudur mevcut tarifem de daha önce kullandığım hızımı tekrar kullanabilmek.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  17:16

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 06 Ekim
  18:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.