15 Temmuz 2013

TTNET İnternet Hızımı Birden Kopardılar!

Sahur'da internetim zırt pırt kopmaya başladı. Sabah 6:00 'da anca kendine geldi ama yarı ölü bir şekilde normalde 600- 800 KB/S hızında indirme yapabiliyor iken şu an fazla 150 KB/S hızında indirme yapabiliyorum.

Resmen İnternet hızım ölü durumda güncel kullanım kotama baktım; azami hız sınırını geçmemiş olduğum halde ansızın İnternet hızım feci derecede düşürülmüş durumda...

Mesut 75 Okunma

Cevaplar

 • Mesut28 Ağustos 2013

  3 aylık fatura ödenene kadar hizmet idare eder. Parayı aldıktan sonra adam akıllı ilgilenmiyorsunuz. Yeni şikayetlerim yolda yarın bir gün yayınlanır onlara cevap bekliyorum. 15 yıllık eski kablonun yeni kablolardan daha verimli çalışacağına ve veri aktarımının daha kaliteli olacağını düşünen bir teknik ekibiniz,müşterilerini dinlemeyen robotik düzenin bir parçası olan müşteri temsilcileriniz var Allah(Cc) müşterilerinize sabır versin.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı15 Temmuz 2013

  Tamam düzettiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön