27 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızıma Çözüm Bulamıyor!

0216-344-61-15 nolu hattın tarifesi sınırsız internettir. Tarifede hız düşüm özelliği olmadığı halde muhtemelen altyapı ya da servis sağlayıcısının hatasından ötürü megabitler seviyesinde olması gereken internet hızımız şu an kilobitler seviyesinde.

Eve gelen teknik destek ekibi kabloların sarmalanmasından vs. gibi komik ve herhangi bir bilimsel dayanağı olmayan bir şekilde internetin yavaş olduğunu iddia etmiş ve düzeltme sağlanamamıştır.

Ttnet'in dünya standartlarında ya da herhangi bir standardı olan bir servis sağlayıcısı değil tekelimsi bir yapıya dönüşmüş olduğuna ve bu nedenle sağladığı hizmetin kalitesine dikkat etmediğinin bir örneğidir.

Burak 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön