18 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Taahhütlü Kampanyaya Geçişimden Sonra Düşürüldü!

Yaklaşık bir yıldır 12 mbit ile 8 mbit arasında kullandığım internet, hızı değişmemek kaydıyla 24 aylık taahhütlü kampanyaya geçişimden sonra 2 mbit e indirilmiştir. Neden hızımın düşürüldüğünü sorduğumda ttnet çalışanı arkadaşın dalga geçer gibi cevabı, sayfa geçişlerinde problem yaşamıyorsanız sıkıntı yok oldu. Güya kampanya kapsamında bizlere sağladığı avantajı bu şekilde mi geri alıyor. Kullandığım tarife Net limitsiz 8mbit. En kısa sürede ilgili düzeltmenin yapılıp tekrardan hızımın 8 Mbit e çekilmesini rica ediyorum.

Gökhan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön