18 Eylül 2013

TTNET İnternet Hızım Sürekli Düşük Artık Yeter!

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki ben bu problemi aboneliğimin başlangıcından itibaren yaşamaktayım. Yaklaşık 1.5-2 seneyi aşkın bir süredir TTNET firmasına internet hızımda yaşadığım sorun ile ilgili etkili bir çözüm bulmaları konusunda yazılar gönderdim.

TTNET Müşteri hizmetleri ile görüştüm ama onlar hiçbir çözüm sunmadılar beni sürekli geçiştirdiler. İnternet hızımın hız değerlerinde ben daha 2(!) rakamını göremedim sürekli 1.5-1.75 megabit aralığında.

Yaklaşık 2 senedir bu durum böyle. Artık bu size son çağrım. Hakkımızı hukuki yollardan arayacağız hiç merak etmeyin o zaman belki benim gibi başka insanları mağdur etmekten biraz olsun çekinirsiniz.

Sinan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön