26 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Gün Geçtikçe Düşüyor!

Yaklaşık 2-3 ay önce bir altyapı çalışması yapıldı. Altyapı çalışmasından sonra internet hızım her geçen gün azalmaya başladı. Ttnet ile kaç defa konuştum ancak sorunuma çözüm bulunamadı. Rakip firmalar 25 mbps hız için 49 lira isterken, ben 2 mbps için her ay 63 lira ödüyorum. Yıllardır ttnet müşterisiyim ancak aldığım hizmet tam bir fiyasko!

Bundan yaklaşık 3-4 ay önce 8 mbps hıza sahip paketim ile 10 mbps hızla bile bağlandığım oluyordu. Yıllarca bu hızlarda bağlanırken ne oldu da 2 aydır hızım düştü anlamıyorum. Şu anda bu şikayeti yazarken test ettim ve hızım 1,5 mbps çıktı..

Beni boş laf anlatacak personelle değil, çözüm üretecek bir personelle görüştürün lütfen..

Yiğit 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön