18 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

Kullandığım günden beri bir türlü sorunlarımı düzeltemeyen veya düzeltmiş gibi yapan Türkiye'nin Demirbaş firması Ttnet'e yakışmayan tüketici sorunları ile dolaysal ilgilenen firma abone olduğum günden beri hız problemimi bir türlü çözemedi. Müşteri hizmetleri yetkilisi evinize ekip gelecek vb. şeyler söyleyerek veya forum doldurtarak şikayetinizle ilgili olarak denip size en kısa sürede cevap verilecektir vb. şeylerle yanıltıyor müşterileri. Ben kendi adıma değil herkes adına söylüyorum verdiğiniz hizmet sadece satıncaya kadar mı. Sattıktan sonra niye müşterileri mağdur ediyorsunuz. İnternete o kadar yavaş bağlanıyorum ki bir video açmaya çalıştığım da video açılmıyor.

Muammer 23 Okunma

Cevaplar

  • Muammer 21 Nisan 2013

    konya bölge müdürlügünden arandım.santrale 2 km uzaklıgım oldugu söylenip 6 mb yaptılar hızımı şimdide 3 dk veya 10 dk arayla hat kopuyor...Eve ekip gönderin a dan z ye kontrol edilsin diyorum onlar beni arayıp tlf da halletmeye çalışıyorlar.artık aralarsa türkçe degil fıransızca konusacagım.eve gelin diyorum türkçe olarak telefonla halletmeye çalısıyorlarsa fıransızca konusayım belki anlayıp gelirler ve düzeltirler kaplo vb sorunları arkadaşlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön