08 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

Yaklaşık iki senedir Ttnet abonesiyim ve abone olduğumdan beri internette hep sorun yaşıyorum, internet hızını gelince çok düşük çünkü bu firmanın alt yapısı çok zayıf, santrale yakın olan aboneler interneti çok yüksek hızla kullanırken aynı internet ücretini ödememize rağmen sırf santrale uzak olduğumuz için interneti çok düşük hızla kullanmaya mecbur kalıyoruz. Bu durumu Ttnet yetkililerine bildirmeme rağmen bize söyledikleri cevap "alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir, bulunduğunuz konum santrale uzak olduğu için interneti anca şu kadar hızla kullanabilirsiniz" oluyor ama gerçek şu ki iki seneden beri hiç bir alt yapı çalışması yapılmıyor. Kısacası Ttnet herkeze eşit hizmet sağlamıyor.

Hüseyin 27 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 11 Nisan 2013

    TTNet firmasından konu ile alakalı hiç bir maiil1 tarafıma ulaşmadı ve yine konu ile alakalı hiç bir çalışma yapılmadı, anlaşılan sorunsuz ve müşterilerine karşı ilgisiz bir firma. Bu firmadanda zaten böyle bir davranış beklenirdi

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön