06 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Düşük!

Ttnet hızı çok düşük 8mbps olduğu söyleniyor fakat 0.80mbps hızla bağlanıyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen halen sorun giderilmedi.

Uğur 41 Okunma

Cevaplar

  • Uğur17 Nisan 2013

    konu hakkında tarafıma gerekli kontroller yapılarak arızanın en kısa zamanda giderileceği bilgisi verildi fakat 10 gün geçmesine rağmen halen daha sorun giderilmemiştir. Gecen bu 10 günlük süre içersinde defalarca ttnet müşteri hizmetlerini arayarak sorunun devam ettiğini bildirmeme rağmen hız düşüklüğü sorunu devam ediyor

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön