03 Şubat 2015

TTNET İnternet Hızım Düşük!

10 yıldır TTNET kullanıcısıyım ve bu 3.kez oluyor. 10 gün öncesine kadar internet hızında problemim yoktu. 8mbit internet hızı 6-7 MB hızla kullanıyordum. 10 gün önce herhangi bir olay olmadan ınternet hızım düştü. 4 kere 4440375 hattından arıza kaydı oluşturdum. Gelenler binaya kadar internet iyi geldiğini bina içi problem diyip bana elit hizmet denilen paralı servisini öneriyor. Şu anda 45 TL aylık fatura ödüyorum bu ay 10 gün kullanmadım ve 15 TL boşa gidiyor. 10 yılda 120 ay var ve 120*45=5400 TL bu kadar hizmet bedeli ver birinden bile para isteniyor. İnternetim düzelmediği takdirde hattımı kapatacağım. Seferde iç hatları bahane etmek yerine sorunu çözecek bedava bir servis gönderirsiniz.

Aydın 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aydın03 Şubat 2015

    Sorun hala devam etmektedir. Beni arayan biri olmadı. Tamamen masa başından şikayet bitirmektesiniz. D-smart müşteri hizmetleri aradı bugün aynı şartlarda film paketleri dahil yeni teklifte bulundu. Bende önümdeki hafta tekrar arayın diye bilgi bıraktım. Ya hattımdaki sorun çözülmüş olacak red edeceğim ya da TTNET hattını kapatmış olup teklifi kabul edeceğim. Saat 5:15den sonra sürekli evdeyim. Gelip gerçek hizmeti verebilirsiniz. Yada keyfiniz bilir.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön