14 Eylül 2013

TTNET İnternet Hızım Çok Yavaş!

Geçen haftadan beri İnternet'im çok yavaş. Hele şu 2-3 gündür çileden çıkartacak derecede yavaşladı.Dün ve bugün Facebook'a bile girerken 5 dakika harcadım neredeyse. Youtube'ta video izleyemiyorum hatta video yüklenmeye çalışırken video kalitesi kendini otomatik olarak 144p'ye çekiyor.Ben kendim bunu tekrar 360p yaptığımda 3 dakikalık videoyu ancak 15-20 dakikada izleyebiliyorum o da şanslıysam eğer.Video kalitesini 1080p yapsam acaba kaç yılda izlerim merak etmiyor değilim doğrusu. Bu durumun bir an önce düzeltilmesini umut ediyorum yoksa ciddi olarak TTNET alternatiflerini araştırmaya başlayacağım.

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim19 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine firma tarafından fiber internete geçirildim ama modemim desteklemediği için bi çözüm olmadı.Fiber interneti destekleyen bir modemin tedarik edilmesi 4 günü geçti.Konuyla alakalı müşteri hizmetlerini aradığımda yerel ttnet bayii'ne başvurmam gerektiğini söylediler.Ben de bayii'e gidip onlara durumu aynen anlatıp modemle alakalı izlemem gereken yol hakkında bilgi istedim; modemi kendim mi alcam yoksa siz vercek misiniz diye.Arkadaş işlemler hakkında bilgi sahibi olmadığı için başka biriyle telefon aracılığıyla problemi halletmeye çalıştı ancak kişinin beni dinlememesi ile ortaya çıkan sonuç benim fiber bağlantımın iptal edilip tekrardan yalın nete çevrilmem oldu.2 kereden fazla da tarife değişikliği yapılamadığı için bana 1 ekimde gelmem söylendi.Yani personalin hatası yüzünden bana 2 hafta daha bu yavaş interneti kullanmak zorunda olduğum söylendi hem de öyle bi tavırla söylendi ki bugün git yarın gel şeklinde! Ben müşteri yardımıyla uzaktan yakından alakası olmayan başka bi firma görmedim cidden! Bundan sonraki süreçte böyle şeylerle uğraşmaya devam edersem ve problemim en kısa sürede çözülmezse hattımı kapatıcağım.Hem ben rahat ederim hem de müşteriyle uğraşmak zorunda kalmayan, ki zaten bi uğraş söz konusu değil de neyse, sizler rahat edersiniz!

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön