21 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük ve Sürekli Kopuyor!

1 Yıldır Ttnet kullanıcısıyız internet hızımız çok yavaş ve sürekli kopma problemi yaşıyoruz, girmiş olduğumuz sitelerden atılıyoruz internet gidiyor. Son 1 aydır da internet erişimi sağlanamıyor internete 5 dk giriyor sonra internet geri gidiyor. Ttnet'i arıyoruz arıza düzeltildi diyor fakat yine arızamız devam ediyor kalıcı bir çözüm olmuyor hep geçici çözümler.

Ttnet'i arayıp durmaktan telefon faturam kabardı. Ayrıca müşteri hizmetleri ile ilgili de dikkatimi çeken bir hata oldu.arıza kaydınız giderilmediyse hizmet nonuzu ya da telefon numaranızı tuşlayınız diyor hizmet numaram 1 ile başlıyor 1i tuşlayınca da kapatıyor telefonu böyle mantıksızlık mı olur çok amatörce o zaman hizmet nonu tuşla demesin.

Funda 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön