30 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

22 Nisanda,TTNET'e 8mb hızı ücreti ödüyorum,google dışında siteden faydalanamadığımı belirttim.4440375'ten sorunu çözülecği belirtildi.28 Nisanda müşteri temsilcilerinizle yaptığım görüşmede arıza kaydı oluşturuldu,hiçbir ilgi yada çözüm üretilmedi. Bugün 15:20 civarı B** Bey adında,TTNET müşteri temsilcisi sözde arıza kontrolü için aradı,hız testini yapabilmek için yönlendirdiği TTNET sitesine dair giriş yapılamadığını görünce,modem güncelleştirmesi yapacağını,ışıklarını kontrol etmemi söyleyip bilgi istedi,bilgi aktarırken güncelleştirme yapıldı dedi ve hat kapandı bir daha arayan olmadı. Tekrar 4440375 aradım,sorun giderildi bilgisi sorun devam ettiği halde girilmiş. Adsl imi iptal ediyorum.

Ebrusterben 44 Okunma

Cevaplar

  • Ebrusterben30 Nisan 2013

    Yukarıdaki 20:39'da yayına düşen, TTNET firmasından sözde şahşıma yapıldığını belirttikleri bilgilendirme asılsız olup, İnternet hızıyla ilgili düzelme söz konusu değildir. Şikayetim devam etmektedir. 8mb lik internet parası ödüyorum, kaç kez 4440375 müşteri hizmetlerini aradım, çalışanların bilgi yetersizliği çok acı, telefondaki müşteri hizmetlerinin bilgisi sorunu çözüme ulaştıramıyorsa, her ay bizden alınan onca paraları düşünürsek, maaşlı çalışan bir elemanı sorunu çözmek için yollamak bir firmaya zor olmasa gerek. Bir kez daha 4440375 müşteri hizmetlerinizi aramayı düşünmüyorum aynı sorunla ilgili hatırımda olan 5 aramam var, her müşteri temsilcisine ayrı ayrı aynı sorunu anlatıp, sorunun çözülebileceği bir cevap alamamak, günümün büyük bölümünü ve ödediğim telefon ücretlerini düşünmek çok sinir bozucu, şikayetimi forumlarda internette ulaşabildiğim heryerde herkeze örnek olması için paylaşmaya devam edeceğim, umarım yazdıklarımız şikayetvar.com tarafından eksiksiz, sitenizde tarafsız yayınlanır.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön