26 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

İnternet im yalın ınternet, hızı 3 ile 8 mbps arasında olduğu bana telefonda beyan edilip internete telefon üzerinden tc kimlik numaramla abone olmuştum. Son 1 aya kadar internetim ortalama 3-4 mbps arasında idi son 1 aydır 0. 5 mbps yi geçmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sürekli aynı prosedürü uyguladılar ama sonuç yok.

En son hattımı iptal ettirmek için aradığımda iptal edecek olan eleman bana size 1 mbps geliyor zaten, taahütte de min. 1mbps dedi. Halbu ki AKK ni aşınca bile min 3 mbps ye düşmesi gerekir. Bütün bu talihsizliklerin üstüne 2 gündür de internetim yok. Buradaki şikayetimden sonra aldığım cevaba göre BTK ve Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Hüseyin 57 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 03 Mayıs 2013

    Faturalarımı hep zamanında ödüyordum. Yaklaşık 1.5 aydır da internetim aşırı derecede yavaş, şikayetimi daha önce buraya da yazmıştım daha ona bir çözüm bulunamadan, 10 gündür de alt yapı sorunu yüzünden internetim yok. Bu 1.5 ay içinde 50 den fazla kez aradım hala da arıyorum sürekli arıza kaydı oluşturuluyor ama bir sonuç yok. TTNET bu sorunları çözmeden adam akıllı bana internet sağlayamadan bir de ödenmemiş fatura yüzünden ceza kesiyor. Yani internet yok ama cezayı yine ben ödüyorum. Aksinin olması gerekmiyor mu ? sorun sizde ama cezayı ödeyen benim. İnternetim yokken tabi faturamı ödemem. Bu konu hakkında yetkili biriyle görüşmek istiyorum, call centre dekiler anlamıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön