25 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

3 haftadır en az 15 gündür nete 0.5 mbps ile bağlanıyorum. Defalarca çağrı merkezini aramama ve onların teknik servise yönlendirmesine rağmen hiçbir şekilde teknik servis tarafından aranmadım ve sürekli herhangi bir değişiklik olmadan sesli yanıt tarafından arızanız giderilmiştir dendi.

Çağrı merkeziyle ilk konuşmalarımda hattımın stabil olmadığı söylendi, sonra bir kere hattımın stabil olduğu söylendi. Ben de teknik servisin evime gelmesini talep ettim. Yine arayan bile olmadı. 3 haftadır bırakın 8'i sadece birkaç kere 3 mbps gördüm.

Problem santralde ise 3 haftadır çözülemiyor mu? Hatta problem varsa neden evin etrafında hiçbir çalışma yok? Problem benden kaynaklıysa niye gelip bakmıyorlar?

Özgür 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön