16 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Bağlantı hızları standardın çok çok altında olmasına rağmen bir de adil kullanım kotası safsatasıyla mağdur ettiği müşterilerini tekrar tekrar mağdur ediyor. Benim aldığım bağlantı zaten 1mb bağlantı hızını geçmiyorken nasıl 3mb olarak tekrar düzenlenebiliyor anlamış değilim. Her aramada hat değerlerimin çok zayıf olduğunu internet bankacılığına dahi giremediğimi söylüyorum. Verilen tek cevap sorunun kendilerinden kaynaklanmadığı telekomun altyapısından kaynaklandığı.

Serkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Serkan02 Mayıs 2013

    Külliyen yalan ne bilgilendirme var ne sorunu çözme. Şu saatten itibaren artık yeni bir firmaya geçeyim diyorum diğer firmalar da aynı rezillikte. Yaptığınız şey nitelikli dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön