08 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Bağlantı hızım şu an 512 kpbs. Siz buna hizmet mi diyorsunuz? Yıllardır uğraşıyoruz şu altyapınızı düzeltin diye. Ve her seferinde tamam en kısa sürede sorununuz çözülecektir diye safsatalarla geçiştiriliyoruz. Yıl olmuş 2013 sizin sunduğunuz bağlantı altyapısına direkt olarak nitelikli yanıltıcılık denir.

Yaptığınız en iyi iş fatura tahsilatı olsa gerek. Ben son ay faturamın hizmet almadığım günlerin düşülerek gönderilmesini istiyorum. İlgili birime nasıl aktarırsınız artık bilemem. Sizi uğraşmaktan ne gsm ücretine para dayandırabiliyoruz ne de ödediğimiz tefon+adsl ücretine. Gerçekten yeter artık ya gerçekten yeter. Sinir hastası ettiniz şu bağlantı yüzünden.

Serkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 09/04/2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön