01 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Kullanmakta olduğum adsl hattımla ilgili şikayetim hız konusunda bu soruna bir türlü çözüm bulunamıyor 2 mb hızı alamıyoruz aynı apartmanda oturanlar 6 mb hızı alıyorlar bize 2 mb hızı veremiyorlar sebebi de hattımız eskiymiş İstanbul'un orta yerinde oturuyorum ve hız sorunu yaşıyorum ondan sonra tv lerde boy boy reklam veriyorsunuz fiber internet her yerde diye biz normalini alamıyoruz ki nerde kaldı fiberi.

Volkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön