01 Nisan 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Paket değişikliği yapıp geçtiğim netlimitsiz 8 mpbs bağlantı hızındaki internetimi 1.75 mpbs hızına sabitli bir şekilde kullanıyorum. Defalarca hız testi yapmama rağmen 1.75 mpbs de çakılı kalıyor güya 8 mpbs diye satın aldık onu bilerek parasını veriyoruz. Modem arayüzünden bakınca 2 mpbs paketi kullanıyorum gözüküyor.

Altyapı desteklemiyor denilmesine gerek yok hız değerim bir yerde kalıyor hatta aynı binada komşumuzun kullandığı pakette aynı onun değerleri 7 mpbs den aşağıya düşmüyor. Bu yapılan bir yanlış değil bilerek yapılmış art niyetli davranıştır. bağlantı değerlerinin en kısa sürede düzeltilmesi ve hakkım olan hız değerlerime sahip olmamın sağlanmasını istiyorum.

Furkan 28 Okunma

Cevaplar

 • Furkan 04 Nisan 2013

  hiçbir şekilde bilgilendirme yapılmamıştır. şikayetim devam ediyor..

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Furkan 01 Nisan 2013

  ttnet temsilcisi ile görüstük. şimdide hızımı 3.50mpbs ye sabitlediler. yahu ben 8mpbs hız için sözleşme imzaladım dalga geçer gibi düşük hıza sabitleyip mecbur bırakıyorlar. aslında ellerinde sana gönderdikleri hız. yani insiyatife göre yada kafalarına göre seni engelliyorlar sınır koyuyorlar. hakkımı almadan şikayetlerim son bulmayacak. mademki 8mpbs için o kadar para verecegim, sizde hakkım olan o hızı vermeye mecbursunuz

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön