22 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Ttnet'ten şikayetçiyim. İnternetimin hızı çok düşük ttnetin hız kontrol sitesinden kontrol ettiğime göre değerler şöyle: (indirme 0,43-yükleme 0,12) daha önce konu ile ilgili 4 defa çağrı merkezini aradım. En ufak bir gelişme olmadı. Aylar oldu hız sorunu aynı. Çağrı merkezi ilgilisi arıza kaydınız alındı diyor değişen dediğim gibi hiç bir şey yok.

Kadir 43 Okunma

Cevaplar

  • Kadir25 Mart 2013

    Olmaz olası ilgili biriminiz hangi mail adresine ve hangi içerikte mail gönderdi acaba. Bırakın lafı, icraata bakın. Hâlâ hızında değişiklik yok. Olmaz olsun sizin gibi firma ve çalışanları.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından Mail ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön