11 Mart 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Adsl ve internet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Evde neredeyse elektronik her cihazım internete bağlı. Dolayısıyla bize yüksek hız lazım. Fakat sadece 1.6 mbit hız alabiliyoruz. Oysa hattım 8mbit sınırsız. Ttnet'teki yetkililer santrale uzaksınız dediler. Fakat benim üst katımda oturan yeğenim 3.5 mbitle bağlanıyor. Ben santrale uzaksam üst katımdaki yeğenim benden en az 3 metre daha uzaktır.

Dolayısıyla bu bana hiç inandırıcı gelmiyor. Ben sadece adalet istiyorum. Bunun yanında evimin karşısında oturan komşumda bizzat ölçümler yaptım. Kendisi biri (vodafone net) ye geçtikten sonra 6.9mbit internet hızı alıyor. Oda 8mit sınırsız kullanıyor. Lütfen bana bir yardım.

İlhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön