17 Ekim 2014

TTNET İnternet Hızım Çok Düşük!

16 megabit internet diye bağlattım ama internet hızım çok düşük 1.1 megabit.
Daha önce yaşadığım Muğla'nın Ula ilçesinde bile 6-7 megabit internet hızı varken Uşak il merkezinde Şekerevleri semtine 1.1 megabit hızında internet veriliyor. Ula ilçesinin en az üçkatı büyüklüğünde illa ki daha fazla kullanıcı vardır. Altyapının iyileştirilmesini ve bağlantı hızımın yükseltilmesini istiyorum...

Murat Ç. 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön