10 Eylül 2014

TTNET İnternet Hızım Çok Düşük!

3 gün önce evimize 16mbit yalın internet paketi bağlattık ama hız 1mbit'i bile adam akıllı geçmiyor! Konuyla ilgili arıza raporu bıraktım ve cevapları bağlantının çok uzak bir santralden gelmesi yüzünden düşük olduğunu söylüyorlar!Burada benim suçum ne! Ben 1mbit için niye ayda 50 tl'den fazla fatura ödeyeyim ki ?

Bu sorun çözülmezse yemin ederim TTNET aboneliğimi kapatırım.TTNET'e güvendiğim için geçmiştim ama tam bir skandal! Ne bağlantısıyla ne temsilcileriyle iyi bir şey diyebilirim.Bu aldığınız parayla bu hizmet bağdaşıyor mu Allah aşkına! Sorunla acil ilgilenmenizi talep ediyorum.

Alperen 131 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alperen 10 Eylül 2014

    Bu arada santral işi bahane ! Komşularımızın interneti hızı iyiyken niye bizimki felaket boyutunda ?! onlarda mantıken aynı santralden bağlantı alıyorlar..Nasıl bir iştir bu TTNET !!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön