27 Ocak 2014

TTNET İnternet Hızım Çok Düşük!

TTNET'e kayıtlı olduğum tarifem Kotasız İnternet 8 MBTS'e kadar. Fakat son 15 gündür İnternet hızım 0.7 MBTS - 1 MBTS arasında gidip gelmekte. TTNET'i aradığımda hatlarda arıza olduğu söylendi daha sonra arıza işlem kaydımı aldılar fakat hiç bir şekilde düzeltme olmadı. Eğer İnternet hızım da düzeltilme yapılmazsa kaç para olursa olsun sözleşmeyi fes edip başka bir İnternet sağlayıcısı kullanacağım.

Fırat 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön