27 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Hızım Çok Düşük!

Son 15 gündür neredeyse internete giremez hale geldim. 8 mb e kadar adsl abonesiyim ancak 800 kb hızı aşamadım 15 gündür. Bekledim bugün düzelmezse yarın düzelir diye ama sizin şirket politikanızda aboneniz sizi uyarmadan iş yapmazsınız.

Ayrıca hızın düşüklüğü yetmiyormuş gibi ortalama 5 dakikada bir bağlantı kopuyor tekrar bağlanması da 10 dakika sürüyor. Müşteri temsilcileriniz de hiçbir şey bilmiyorlar standart modem kapat aç formülünü kullanıyorlar onlar söylemese biz bilmiyoruz modem kapatıp açmasını!

Peki şimdi 15 günlük yetersizliği faturamdan düşürecek misiniz? Hayır.
En kısa sürede bu durumu halletmenizi istiyorum, aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Gokhan 18 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan 04 Haziran 2013

    Ben her hafta buraya şikayet konusu açmak zorundamıyım? İşinizi adam gibi yapın yeter artık.! 8mb hız için haddinden fazla ücret alıyorsunuz ama Fotoğrafta'da göründüğü gibi 0,11mb ile ancak internete bağlanabiliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön