05 Ekim 2015

TTNET İnternet Hızım Azaltıldı!

3 gün önce internet taahhüdüm bitti ve ben aynı paketi uzatarak 16 mbps internet hızıyla devam etmek istediğimi ilettim. Şu an kontrol ettiğimde paketim 16 mbps yazıyor ancak hız testi yaptığımda hiçbir cihazda 7 mbps üstü hıza ulaşamıyorum.

Daha 2 hafta önce 14 mbps hıza ulaşabilirken değişen hiçbir şey olmamasına rağmen hızım düşürülmüş, müşteri hizmetleriyle görüştüğümde ise hızınız normal deyip beni çılgına çeviriyorlar. 2 hafta önce 2 kat hız alabilirken şimdi neden hızım düşük? Hızımın yükseltilmesini istiyorum.

Hakan 476 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön