28 Ocak 2014

TTNET İnternet Hızım 1 MB'i Geçmiyor

Ocak ayına girerken yararlandığımız tarifenin süresinin sona erdiği ile ilgili bilgilendirildim, Öğrenci olduğum ve son senem olduğu için taahhüt verip kampanyalardan yararlanamadım. Sorduğumda taahhütsüz bir kampanya olmadığı söylendi. İnternetimde hiç bir değişme olmayacağını aynı tarife üzerinden taahhüt vermediğim için farklı ücretlendirileceğimi kabul ettim, fakat 2-8 MB arası değişken olması gereken internet hızım 2MB i bile görmüyor artık, TTNET'i arayarak bu problem hakkında arıza kaydı oluşturduk.

Fakat arızayı çözmek için gelen ekipler binanın alt yapısında problem olduğunu, bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ayrıca Türk Telekom binası bir bina yan tarafın oturduğum evin.

Yusuf 134 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 16 Şubat 2014

    Problemim hala giderilmedi,yaklaşık yirmi gündür çözüm arıyorum, problemin binanın alt yapısından kaynaklandığını söylediler , eğer gerçekten öyle ise; neden komşularımda da aynı problem yok ? ayrıca eğer böyle bir problemim var ise de , alt yapısal sorunu çözmek benim problemim değil, Dün ekiplerin saat öğlen 1:30 'da geleceğini bildirdiler, bekledim ve bekliyorum ne gelen var ne giden, ne arayan var ne bilgilendiren...Ayrıca Telekom'un binası bir bina yanımda olmasına rağmen bağlantı nasıl çürük olabiliyor ? ayrıca diğer yan binalarda fiber sistemi varken bu binada fiber alt yapısının olmaması ne kadar saçma ? LÜTFEN DUYUN SESİMİ !

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön