01 Mart 2014

TTNET İnternet Hızı Yine Düşük.

Bu TTNET'i bundan 5 ay önce aradım sizden kurtulacağım dedim, kaba konuştular siz bilirsiniz vs diye. Vay dedim ne öz güven iptal ettirince de dil dökmeye başladılar. Kızın birine arattılar. Neyse 31 tl ye 6 ay kullandırtacağız lütfen geri dönün dediler.

İşime geldi geri döndüm fakat gene aradığım bu kurumdaki personel saflığa yatıyor ve bende telefon ücretim yüksek gelmesin diye aramıyorum. 2 aydır İnternet hızım 1,5 Mp çıkmıyor antlaşmamız 8 mps üzerineydi. Kendi sitelerinde bile 4,5 başka sitelerde ölçünce 1,5 Mp.

Alper 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön